Ubytování v Novohradských horách – Apartmány Hojná Voda


Jmenuji se Alena KrejčíMohu Vám nabídnout tyto podpůrné terapie:
 
1) Biodynamická masáž
 
Tato metoda nabízí možnost získat opět kontakt se svým tělem, zbavit se stresu a psychického i svalového napětí, prožít svoje emoce, obnovit sebeuzdravující síly, na které naše tělo zapomnělo. Biodynamické  techniky se používají na uvolnění při tělesných a psychických stresových situacích. Masáže mají protistresové a uvolňující účinky, jsou vhodné pro klienty, kteří se chtějí aktivně spolupodílet na svém zdraví, vrátit se do „živosti“. Někdy se působí přímo na kůži, u jiného druhu masáže zůstává klient oblečený. Uvolňují se blokády energetického proudu a potlačené emoce, posiluje se dýchání. Odstraňují se bolesti hlavy a harmonizuje činnost zažívacího ústrojí. Klient prožívá regresi (návrat k pocitům, které zná z dětství), cítí se bezpečně. Po takové masáži odchází člověk plný energie, uvolněný a s radostným nadšením.
 
2) Bylinné čaje a tinktury 
 
Jsem certifikovaná sběračka divokých bylin v novohradských horách ( bio certifikace AB Cert). Byliny sbírám na čistých novohradských loukách a částečně je  pěstuji na svém políčku. Sbírám a zpracovávám ručně, velmi šetrně tak, aby si byliny zachovaly svoji sílu. Také říkám lidem, jak je vědomě užívat, aby ji předaly našemu tělu. Po dlouholetém studiu a zkušenostech s bylinami pracuji převážně již na intuitivní úrovni. 
 
3) Léčení ženské duše
 
Možná by bylo lépe použít slovo průvodcovství než léčení, jelikož zranění žen – psychická i fyzická vnímám jako dlouhou nit vinoucí se napříč generacemi žen. Na tuto pouť vnitřní krajinou mohu vzít ženy, které se ztratily v mužském světě, nepřijímají se jako ženy,  jako celistvé bytosti včetně temných částí osobnosti.  Nasbíraly jsme mnoho ran, které jsme léta polykaly a nechaly se jimi vnitřně devastovat. Poznamenaly naše sebevědomí, zničily radost, mnohdy vyústily do psychických nemocí a  nemocí ženských orgánů – myomů, cyst, rakoviny.. Nevážíme si svého těla ani svého měsíčního cyklu. Zapomněly jsme na tato mystéria. Na těchto rovinách nabízím léčení. Mohu předat  jen to, co mám již zpracované a uzdravené a poskytnout bezpečný prostor i vám. Začněme u sebe, abychom pak mohly nabídnout láskyplnou náruč našim mužům, kteří na tom nejsou o moc lépe. Bližší informace předám osobně nebo telefonicky.


Alena Krejčí
 
+420 704 291 460